
Туалет для кішок з рамкою без килимка NELLA 58x37,5x18
458 ₴
- Готово к отправке
- Код: S08120100 без килимка
+380 (97) 330-25-84
- +380 (93) 492-20-27
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| [1]Практичний відкритий туалет-лоток NELLA з рамкою і килимком для ідеального чищення лап вашої кішки - відмінне рішення для гігієни домашнього улюбленця від відомої італійської компанії MPS. Допоможе вам захистити дім від неприємних запахів і припаде до душі навіть найвибагливішим улюбленцям. Не дозволяє тварині розкидати наповнювач навколо лотка під час закопування і виключає проблему випадкового "промаху", тим самим сприяючи підтримці чистоти в будинку. Туалет легко збирається, а також легко розбирається для миття. При купівлі цього туалету кошенятам враховуйте, що малюкам може бути складно впоратися з високими бортиками. Розмір: 58х37,5х18 см Італійська фірма MPS спеціалізується в галузі виготовлення пластмасових виробів уже понад 25 років. Всі товари виготовлені з високоякісного міцного пластику (використовуються нетоксичні пластмасові матеріали). Продукція MPS характеризується спеціально розробленим дизайном, широким вибором яскравих кольорів і особливою увагою до деталей. |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Лоток |
| Высота | 18 мм |
| Длина | 58 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Открытый |
| Ширина | 37 мм |
- Цена: 458 ₴

